601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Transport mebli

Profesjonalny transport mebli wraz z montażem

Transport mebli na terenie Warszawy, jaki dla Ciebie wykonamy, będzie szybki i sprawny. Co więcej, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy zająć się montażem mebli, które kupiłeś lub chcesz przewieźć. Kiedy będziesz chciał skorzystać z takiej dodatkowej usługi, wystarczy, że poinformujesz o tym naszego pracownika, tak aby zespół wykonujący przewóz mebli miał ze sobą odpowiednie narzędzia. Sprawdź również nasze pozostałe usługi takie jak przeprowadzki biur, które najczęściej dotyczą przewozu mebli, biurek czy szaf.

Usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb

Przewóz mebli na terenie Warszawy jest nie lada wyzwaniem, a wysokie budynki z wąskimi korytarzami nie ułatwiają zadania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, opracowaliśmy najlepsze techniki wykorzystywane podczas profesjonalnych przeprowadzek. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Podczas pierwszego kontaktu ustalamy zakres prac do wykonania oraz proponujemy najlepsze według nas rozwiązania i wspólnie z klientem ustalimy plan działania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź co jest zawarte w cenie naszej usługi.

Cennik

PRZEWÓZ RZECZY

Od 120 zł netto
za 1 godzinę*

POMOC JEDNEGO PRACOWNIKA

Od 140 zł netto
za 1 godzinę

POMOC DWÓCH PRACOWNIKÓW

Od 160 zł netto
za 1 godzinę

STAWKA ZA PRZEJAZD

Od 2 zł netto
za przejechany kilometr*


 – W zależności od wielkości auta i ilości wykwalifikowanych pracowników.
 – Możemy również zapewnić większą ilość pracowników do wykonywania większych zleceń.
 – Ceny ze zleceniami nietypowymi i możliwością potrzeby większej ilości wykwalifikowanych pracowników negocjowane są indywidualnie z klientem.

  • Kontener z windą zaladowczą 30 m3 ładowność do 3T.
  • 2 x kontener z windą 20 m3 ładowność do 1.5 T.
  • Możemy zapewnić większą ilość aut.

Zadbamy o Twoje meble.

Wiemy jak ważne jest zabezpieczenie rzeczy, które przewozimy. Nasza usługa obejmuje więc również przygotowanie mebli do transportu. Wykorzystanie odpowiednich technik zabezpieczających a także profesjonalizm naszych pracowników, daje Ci gwarancję, że Twoje meble dotrą do miejsca docelowego bez, nawet najmniejszych, uszkodzeń. Mamy doświadczenie w transporcie mebli zabytkowych, o dużej wartości, z tłoczonymi zdobieniami, które łatwo ulegają uszkodzeniu podczas wykonanego nieprofesjonalnie transportu. Jeśli więc posiadasz meble, których wartość, nie tylko materialna, ale i sentymentalna, jest duża, nie zastanawiaj się, tylko powierz je nam, a my odpowiednio o nie zadbamy.

Dla kogo pracujemy?

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Zajmujemy się więc transportem mebli zarówno dla osób prywatnych, jak i firm na terenie Warszawy oraz całego kraju. Nie ma dla nas zlecenia za dużego ani za małego. Pomożemy przewieźć meble z małych mieszkań w blokach, dużych domów, biurowców i małych, rodzinnych biur. To na czym znamy się najlepiej, to profesjonalny przewóz mebli. Warszawa jest miastem, w którym rynek usług związanych z przeprowadzkami cały czas rośnie. Jednak aby mieć pewność, że przeprowadzka będzie wykonana sprawnie, a Twoje rzeczy dotrą na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie, wybierz profesjonalną, godną zaufania firmę.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Nasza firma przoduje na rynku jeśli chodzi o profesjonalny transport mebli z wielu powodów. Te wymieniane najczęściej to:

Dbamy o klienta od pierwszego kontaktu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zbieramy szczegółowe informacje dotyczące usługi.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, z rosnącą liczbą zadowolonych klientów

Korzystamy z najnowszych metod zabezpieczania mebli na czas przeprowadzki, dzięki czemu masz pewność, że nie ulegną uszkodzeniu.

Posiadamy profesjonalne samochody dostosowane do transportu mebli o różnych gabarytach.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, dzięki czemu masz pewność, że usługa będzie wykonana sprawnie.

Zawsze przestrzegamy umówionych terminów.

Przeprowadzamy przewóz mebli kompleksowo- od ich zabezpieczenia i wyniesienia, przez transport, aż po wniesienie do pomieszczenia docelowego.

Pomagamy w montażu mebli różnych producentów, w tym IKEA.

Czy przewóz mebli w Warszawie jest drogi?

Cena usługi jest uzależniona od wielu czynników, między innymi odległości i każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie po wstępnym kontakcie z klientem i ustaleniu zakresu usługi. Decydując się na zlecenie transportu mebli i analizując jego cenę warto wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • skorzystanie profesjonalnego transportu pozwala zaoszczędzić Twój czas. Dzięki temu, że całą pracę wykonamy za Ciebie, Ty nie musisz wykorzystywać swojego urlopu,
  • jeśli nie dysponujesz dużym samochodem, przewożenie pojedynczych części mebli i późniejsze ich składanie, jest nie tylko czasochłonne, ale również kosztowne. Warto bowiem wziąć pod uwagę cenę benzyny, którą spalimy wykonując kilka kursów,
  • nieprofesjonalny przewóz mebli niesie za sobą ryzyko ich uszkodzenia. Narażone na nie są zwłaszcza meble delikatne, lub te z elementami szklanymi. Usunięcie powstałych zniszczeń, często jest o wiele bardziej kosztowne, niż powierzenie transportu firmie, która zrobi to z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły,
  • samodzielny transport wiąże się również ze stresem i narażeniem na kontuzje. A Twoje zdrowie jest przecież bezcenne.

Wyłącznie zadowoleni klienci.

Przeprowadzki mieszkań

Najbardziej zależy nam na 100% zadowoleniu klienta. Dlatego ciągle podnosimy jakość i zakres naszych usług. Dzięki indywidualnemu podejściu i pełnemu profesjonalizmowi otrzymujemy same pozytywne komentarze, a nasi klienci polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. To chyba najlepsza rekomendacja.

Oferujemy również przeprowadzki biur. Zapraszamy do kontaktu.

Close Menu