601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Przewóz ładunków dla firm

Tanie przeprowadzki Warszawa

Dla firm oferujemy przewóz ładunków na terenie Warszawy. Przewóz odbywa się w sposób sprawny jak i bezpieczny. Możemy pełnić funkcję podwykonawcy. Oferujemy transport mebli jak również standardowy transport materiałów na paletach. Przewóz ładunków jest ubezpieczony oraz objęty najwyższą opieką. Jesteśmy firmą która od wielu lat zajmuje się transportem oraz przeprowadzkami cechuje na profesjonalizm.  Zachęcamy również do sprawdzenia, naszych pozostałych usług takie jak przeprowadzki biur, czy mieszkań które najczęściej dotyczą przewozu mebli, biurek czy szaf. Zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzki dla firm

Przewóz materiałów oraz wyposażenia firmowego na terenie Warszawy nie należy do najłatwiejszych. Wysokie koszty transportowanych elementów sprawiają, że przewóz ładunków narzuca bardzo dużą odpowiedzialność. Dlatego powyższa usługa powinna być zlecana prawdziwym profesjonalistom. Wychodząc naprzeciw rynkowym oczekiwaniom, opracowaliśmy najlepsze techniki wykorzystywane podczas profesjonalnych przeprowadzek. Każde zlecenie przewozu czy transportu traktujemy wyjątkowo. Podczas pierwszego kontaktu ustalamy zakres prac do wykonania podczas przeprowadzki. Proponujemy najlepsze według nas rozwiązania i wspólnie z klientem ustalimy plan działania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź co jest zawarte w cenie naszej usługi.

Cennik

PRZEWÓZ RZECZY

Od 120 zł netto
za 1 godzinę*

POMOC JEDNEGO PRACOWNIKA

Od 140 zł netto
za 1 godzinę

POMOC DWÓCH PRACOWNIKÓW

Od 160 zł netto
za 1 godzinę

STAWKA ZA PRZEJAZD

Od 2 zł netto
za przejechany kilometr*


 – W zależności od wielkości auta i ilości wykwalifikowanych pracowników.
 – Możemy również zapewnić większą ilość pracowników do wykonywania większych zleceń.
 – Ceny ze zleceniami nietypowymi i możliwością potrzeby większej ilości wykwalifikowanych pracowników negocjowane są indywidualnie z klientem.

  • Kontener z windą zaladowczą 30 m3 ładowność do 3T.
  • 2 x kontener z windą 20 m3 ładowność do 1.5 T.
  • Możemy zapewnić większą ilość aut.
Przeprowadzki mieszkań
Przeprowadzki warszawa
Close Menu