601 067 551 biuro@aviltrans.pl
Przewóz Mebli Warszawa

Przewóz Mebli Warszawa

Przewóz Mebli Warszawa oraz okolice

Usługi przeprowadzkowe które oferuje firma Avil spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa przeprowadzki a przede wszystkim przewóz mebli. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz narzędzia by móc zapewnić bardzo wysoki standard naszych usług.

Jak wybrać firmę do przewozu mebli?

Jeśli zastanawiasz się lub szukasz firmy która jest w stanie tanio oraz bezpiecznie przetransportować Twoje meble to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zauważ, że przewóz mebli może być bardzo ryzykowany jeśli zdecydujesz się na nieodpowiednią firmę. Meble należy odpowiednio zabezpieczyć oraz przygotować do transportu. Przewoźnik jest zobligowany do posiadania ubezpieczenia. Przed jakimkolwiek kontaktem radzimy byś zapoznał się z opiniami firm przeprowadzkowych, nasze referencje znajdziesz na stronie ale i na naszej wizytówce firmy >>>

Poza usługą przewozu mebli, jesteśmy w stanie pomóc podczas transportu sprzętu AGD/RTV:

– transportujemy lodówki

– przewozimy TV

– oferujemy również transport zmywarki oraz kuchenki

Pamiętajmy, że wyżej opisany sprzęt stanowi wartość która podczas przeprowadzki powinna być starannie zabezpieczona.

warszawa przeprowadzki

Przewóz mebli realizujemy z na terenie całej Warszawy oraz okolic. Nasza oferta kierowana jest do zarówno klienta indywidualnego jak i do firm (obsługujemy również eventy). Zwróć uwagę, że przewóz mebli jest kompleksową usługą, oferujemy wraz z nią montaż oraz demontaż mebli. Wśród naszych usług znajdziesz również pakowanie oraz rozpakowanie w docelowym punkcie przeprowadzki.

Sprawdź dlaczego warto wybrać firmę Avil:

  • Zapewniamy przyjazną oraz bardzo indywidualną obsługę.
  • Nasze usługi stoją na najwyższym poziomy utrzymując przy tym konkurencyjne ceny.
  • Usługa którą oferujemy jest w pełni kompleksowa.
  • Dostarczamy dla Ciebie skrzynie, kartony oraz odpowiednie materiały na delikatne przedmioty (np. lustra) i cenne dzieła sztuki.
  • Oferujemy darmową wycenę oraz szereg porad.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami odnośnie przeprowadzki. Pamiętaj, że możesz się z nami skontaktować w dowolnej formie, jesteśmy gotowi by sprawić, że przeprowadzka stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Close Menu