601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Przeprowadzki mieszkań

Profesjonalne przeprowadzki mieszkań

Oferujemy kompleksową usługę przeprowadzki mieszkań. Pracujemy zarówno na terenie całej Warszawy jak i okolic. Wieloletnie doświadczenie sprawia że usługa przeprowadzki mieszkań przebiega sprawie oraz szybko. Posiadamy ubezpieczenie ponieważ chcemy zapewnić najwyższej jakości usługę. Oferujemy darmową wycenę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich spraw. Posiadamy zarówno kartony, pojemniki jak i specjalistyczny sprzęt. Dzięki czemu transportowane meble czy urządzenia są w pełni bezpieczne. Co więcej, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy zająć się montażem i demontażem mebli. Sprawdź również nasze pozostałe usługi takie jak przeprowadzki biur, które najczęściej dotyczą przewozu mebli, biurek czy szaf oraz poradnik jak się przygotować do przeprowadzki.

Transport mebli oraz urządzeń - Warszawa

Przewóz mebli czy urządzeń (np. lodówka) na terenie Warszawy jest nie lada wyzwaniem, ponieważ architektura miejska jest utrudnieniem. Wysokie bloki z wąskimi korytarzami nie są ułatwieniem. Chcąc sprostać wyzwaniu, posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności by przeprowadzka mieszkania odbywała się sprawnie. Ponadto każdą przeprowadzkę  traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Oferujemy darmową wycenę. Ustalamy zakres prac oraz proponujemy najlepsze  rozwiązania w związku z transportem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a usługa przeprowadzki mieszkań jest dla nas najważniejsza. Sprawdź co jest zawarte w cenie naszej usługi oraz zapoznaj się z poradnikiem.

Przeprowadzki Mieszkań Cennik

PRZEWÓZ RZECZY

Od 100 zł netto
za 1 godzinę*

POMOC JEDNEGO PRACOWNIKA

Od 120 zł netto
za 1 godzinę

POMOC DWÓCH PRACOWNIKÓW

Od 140 zł netto
za 1 godzinę

STAWKA ZA PRZEJAZD

Od 1.80 zł netto
za przejechany kilometr*


 – W zależności od wielkości auta i ilości wykwalifikowanych pracowników.
 – Możemy również zapewnić większą ilość pracowników do wykonywania większych zleceń.
 – Ceny ze zleceniami nietypowymi i możliwością potrzeby większej ilości wykwalifikowanych pracowników negocjowane są indywidualnie z klientem.

  • Kontener z windą zaladowczą 30 m3 ładowność do 3T.
  • 2 x kontener z windą 20 m3 ładowność do 1.5 T.
  • Możemy zapewnić większą ilość aut.
Przeprowadzki warszawa
Przeprowadzki mieszkań
Close Menu