601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Przeproawdzki dla urzędów

Przeprowadzki dla urzędów oraz instytucji państwowych

Firma Aviltrans to solidny oraz doświadczony partner oferujący przeprowadzki dla urzędów. Swoje usługi kierujemy do szerokiego grona, między innymi są to takie podmioty jak: archiwa, instytucje państwowe i samorządowych. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi oraz bezpieczeństwa. W skład naszych specjalistycznych usług wchodzą: przeprowadzki urzędów, przeprowadzki archiwów, przeprowadzki szpitali. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednio przeszkoleni pracownicy sprawiają, że wykonywane przez nas przeprowadzki dla urzędów stają na najwyższym poziomie. Doskonale znamy specyfikę branży oraz stosowane normy bezpieczeństwa.

W ramach przeprowadzki dla urzędów oferujemy:

 • Dostawę kartonów oraz potrzebnych materiałów
 • Montaż oraz demontaż mebli
 • Transport sprzętu komputerowego w tym serwerów
 • Przewóz maszyn specjalistycznych oraz sprzętu AGD i RTV,
 • Załadunek oraz rozładunek a w tym odpowiednie zabezpieczanie transportowego sprzętu
 • Transport sejfów oraz szaf pancernych
 • Utylizację
 • Magazynowanie mienia

Proces przeprowadzki dla urzędów

Mogłoby się wydawać, że proces przeprowadzki firmy lub mieszkania jest podobny do przeprowadzki dla urzędu lub instytucji. Jednak procedury bezpieczeństwa które są wprowadzone w instytucjach państwowych i samorządowych są o wiele bardziej restrykcyjne. Wymaga to wykonania dodatkowych czynności związanych z bezpieczeństwem państwowym, proces ten spoczywa na barkach firmy odpowiedzialnej za przeprowadzkę.

Podczas każdej przeprowadzki którą wykonujemy dla instytucji wyznaczany jest koordynator. Celem takiego działania jest zaplanowanie harmonogramu przeprowadzki, zebranie odpowiednich informacji od przedstawicieli urzędu, przekazanie odpowiednich wytycznych dla przeszkolonych pracowników oraz koordynowanie całego procesu przeprowadzki.

Aby móc zapewnić sprawne funkcjonowanie urzędu oraz instytucji podczas prac, tworzymy indywidualny plan przeprowadzki tak. Harmonogram tworzymy tak aby zachować ciągłość pracy i zminimalizować wszelkie niedogodności związane z przeprowadzką. W celu zminimalizowania przestojów prac urzędu nasi pracownicy są w stanie pracować 24 godziny na dobę!

W wyniku wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy procedury oraz metody bezpiecznego transportu: komputerów, serwerów, kserokopiarek, itp. Każda przeprowadzka objęta jest ubezpieczaniem. Podczas przeprowadzki, jesteśmy w stanie zapewnić niezbędne materiały do pakowania.

 

Usługa skrojona na miarę urzędu

Podczas przeprowadzki instytucji rządowych, każda skrzynia, kartony oraz meble są odpowiednio oznaczone, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie i szybko  zaaranżować wnętrze.

Wraz z wejściem w życie nowych przepisów, urzędy oraz instytucje państwowe zmuszone są do skrupulatnego przechowywania dokumentacji poufnej. Jak doświadczona firma przeprowadzkowa dysponujemy szafkami oraz specjalnymi pojemnikami które są zaplombowane na czas przeprowadzki urzędowej. W wielu instytucjach stworzone są specjalne procedury w związku z przenoszeniem dokumentacji. Przed każdą przeprowadzką sprawdzamy czy i jakie procedury obowiązują naszego klienta a nasza firma się do nich dostosuje.

Służymy fachowym doradztwem oraz zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne. Oferujemy bezpłatną wizytę naszego specjalisty oraz wycenę, czasu pracy, planu relokacji, potrzebnych materiałów i usług dodatkowych.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.

Przeprowadzki dla urzędów

Cennik

PRZEWÓZ RZECZY

Od 120 zł netto
za 1 godzinę*

POMOC JEDNEGO PRACOWNIKA

Od 140 zł netto
za 1 godzinę

POMOC DWÓCH PRACOWNIKÓW

Od 160 zł netto
za 1 godzinę

STAWKA ZA PRZEJAZD

Od 2 zł netto
za przejechany kilometr*


 – W zależności od wielkości auta i ilości wykwalifikowanych pracowników.
 – Możemy również zapewnić większą ilość pracowników do wykonywania większych zleceń.
 – Ceny ze zleceniami nietypowymi i możliwością potrzeby większej ilości wykwalifikowanych pracowników negocjowane są indywidualnie z klientem.

 • Kontener z windą zaladowczą 30 m3 ładowność do 3T.
 • 2 x kontener z windą 20 m3 ładowność do 1.5 T.
 • Możemy zapewnić większą ilość aut.
Close Menu