601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Przeprowadzki dla szpitali

Przeprowadzki dla szpitali i służby zdrowia

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oraz sprzętem jaki posiadamy, jesteśmy w tanie jako jedni z nielicznych na rynku oferować: przeprowadzki dla szpitali, specjalistyczne przeprowadzki i transport.

Pracownicy którzy przyjeżdżają na miejsce są odpowiednio przeszkoleni, do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Referencje oraz opinie klientów którzy skorzystali z naszych usług są naszą najlepszą reklamą. Współpracowaliśmy z instytucjami Państwowymi takie jak wojsko czy służba zdrowia, znamy więc wszelkie procedury. W zakresie naszych usług mieści się oferta przeprowadzki dla szpitali – transport łóżek szpitalnych, asortymentu szpitalnego czy również mebli. Nasi klienci chwalą nas, ponieważ doceniają rzetelność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły podczas wykonywanej usługi. Przewóz cennych przedmiotów czy wrażliwych na najmniejsze wstrząsy urządzeń to dla każdego zleceniodawcy stresujące doświadczenie. Jako profesjonaliści w branży  dokładamy wszelkich starań, by każdy kto do nas zadzwoni mógł czuć wyróżniony.

Przeprowadzki dla szpitali
przeprowadzki dla szpitali

Transport łóżek szpitalnych oraz sprzętu medycznego

Zmiana lokalizacji szpitala nie jest częsta, jednak transport zaplecza szpitalnego to już inna kwestia. Wraz z usługą przeprowadzki dla szpitali, oferujemy szereg kompleksowych działań.

– zapakowanie oraz rozpakowanie przewożonego materiału

– montaż oraz demontaż mebli szpitalnych

– zabezpieczenie przewożonego sprzętu

Zakres usługi przeprowadzki dla szpitali:

– transport szaf szpitalnych

– przewóz łóżek szpitalnych

– odbiór oraz dostarczanie sprzętu medycznego

– przewóz wyrobów medycznych

Jako liderzy na rynku współpracujemy z importerami, szpitalami, dystrybutorami, klinikami i laboratoriami. Wielokrotnie transportowaliśmy sprzęt medyczny z Holandii, Niemiec czy Francji.

Zachęcamy do skorzystania z naszych pozostałych usług skierowanych do klienta indywidualnego jak i firmowego.  Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, prowadzimy również poradnik gdzie możecie zaczerpnąć ciekawych informacji.

Close Menu