601 067 551 biuro@aviltrans.pl

Przeprowadzki biur

Przeprowadzki biur – krok po kroku

Wbrew pozorom przeprowadzki biur stanowią wielkie wyzwanie. Szukasz firmy, która sprawnie, w rozsądnej cenie oraz bez zbędnych problemów rozwiąże kwestie związane z przeprowadzką Twojej firmy? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to warto na wstępie poznać cennikiem przeprowadzek. Będzie to pomocne w oszacowaniu kosztów przeprowadzki biura z uwzględnieniem czasu jaki będzie potrzebny na jej wykonanie.

Przeprowadzki Biur Cennik

PRZEWÓZ RZECZY

Od 120 zł netto
za 1 godzinę*

POMOC JEDNEGO PRACOWNIKA

Od 140 zł netto
za 1 godzinę

POMOC DWÓCH PRACOWNIKÓW

Od 160 zł netto
za 1 godzinę

STAWKA ZA PRZEJAZD

Od 2 zł netto
za przejechany kilometr*


 – W zależności od wielkości auta i ilości wykwalifikowanych pracowników.
 – Możemy również zapewnić większą ilość pracowników do wykonywania większych zleceń.
 – Ceny ze zleceniami nietypowymi i możliwością potrzeby większej ilości wykwalifikowanych pracowników negocjowane są indywidualnie z klientem.

  • Kontener z windą zaladowczą 30 m3 ładowność do 3T.
  • 2 x kontener z windą 20 m3 ładowność do 1.5 T.
  • Możemy zapewnić większą ilość aut.

Z biegiem czasu, może się okazać że obecna siedziba firmy jest zbyt mała lub nie jest satysfakcjonującą lokalizacją. Po wybraniu odpowiedniego miejsca dla przedsiębiorstwa przychodzi czas na działanie. Wybór odpowiedniego terminu, poinformowanie kontrahentów o zmianie siedziby i przystosowanie nowego miejsca to nie wszystkie istotne kwestie o których należy pamiętać przeprowadzając firmę.

Przeprowadzki firm wymagają również posiadania odpowiednich zasobów, należy zaplanować całą „akcję” detal po detalu – niezbędny sprzęt (pasy, wózki, narzędzia do demontażu/montażu i transportu mebli), ilość pracowników, zabezpieczenia na wypadek zabrudzenia ważnych rzeczy w starym i nowym obiekcie. Wszystko to jest bardzo istotne do sprawnej przeprowadzki. Przenoszenie pojedynczych kartonów do nowego miejsca może spowodować większy chaos, niż kiedy przeprowadzkę zrobimy sprawnie i szybko.

W natłoku obowiązków firmy coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych.

Jak wybrać firmę przeprowadzkową?

Cały proces przeprowadzki zdecydowanie usprawni profesjonalna firma. Jeśli zdecydujemy się na pomoc firmy przeprowadzkowej to z pewnością mamy „na głowie” o połowę mniej zadań do wykonania. Na co zwrócić uwagę wybierając firmę do przeprowadzki firm?

Decydując się na usługi firmy przeprowadzkowej musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy, które dana firma oferuje:

doświadczenie

ubezpieczenie

koszty

wykonywany zakres usług

Już planując przeprowadzkę warto zainteresować się jakie oferty posiadają firmy w naszym mieście. Należy od razu skupić się jedynie na profesjonalnych i doświadczonych przedsiębiorstwach. W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu sprawdzenie opinii na temat usług danego podmiotu, jest niezwykle proste, poprzez fora tematyczne czy portale zajmujące się zbieraniem opinii. Oczywiście równie ważne co zadowolenie Klientów jest też bezpieczeństwo mienia firmy podczas przeprowadzki. Warto wziąć również pod uwagę co w naszym przypadku będzie bardziej opłacalne.

Wybór tej odpowiedniej firmy wykonującej zlecenie przeprowadzki biura może okazać się nie taki łatwy. Postaramy się pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszego usługodawcy w Warszawie, zwracając uwagę na najistotniejsze punkty, o których należy pamiętać przy wyborze.

Przeprowadzki biur w Warszawie

Jesteśmy profesjonalną firmą, oferujemy przeprowadzki biur w Warszawie. Realizujemy przeprowadzki Klientów na terenie Warszawy oraz bliskich okolic, jest to duży, wymagający oraz specyficzny segment rynku. Działamy w oparciu o posiadane doświadczenie w branży usług przeprowadzkowych. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie w każde zlecenie, pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających przeprowadzek. Nie ogranicza nas odległość ani zakres zleconych usług – świadczymy usługi dla biur, archiwów, magazynów, instytucji, bibliotek czy też szkół. Staramy się przy tym w jak najmniejszym stopniu ingerować w rytm pracy firmy.

Z racji tego, że przeprowadzka firmy to czasochłonny i długotrwały proces, warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Posiadamy bardzo pozytywną reputację na rynku warszawskim, starając się aby każda przeprowadzka firmowa odbywała się z jak największym spokojem. Dzięki takiemu podejściu współpracę z nami podejmują zarówno małe firmy jak i większe przedsiębiorstwa, chcące przeprowadzić się szybko i bezproblemowo. Nasze kompleksowe usługi obejmują m.in. dostarczenie opakowań, demontaż mebli oraz sprzątanie pomieszczeń. Oczywiście do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, ustalając szczegóły przeprowadzki z Klientami.

Jeśli potrzebujesz przewieść meble do biura, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Możesz też zadzwonić bezpośrednio pod numerem 607 590 353.

Planujesz przeprowadzkę biura? Wiąże się to często z dużymi utrudnieniami. My to zrobimy z wielką przyjemnością! Przeprowadzka firmy w Warszawie na wysokim poziomie jest możliwa!

Oferujemy również transport mebli. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym poradnikiem. Kontakt w sprawie przeprowadzki.

Close Menu