601 067 551 biuro@aviltrans.pl
Jak przygotować się do przeprowadzki – Pakowanie

Jak przygotować się do przeprowadzki – Pakowanie

Jak przygotować się do przeprowadzki – Pakowanie

Świetną okazją do zrobienia porządków jest właśnie czas przeprowadzki. Podczas całego przedsięwzięcia okazuje się, że nie wszystko musimy ze sobą zabrać. Przeprowadzka może być impulsem dzięki któremu pozbędziemy się zalegających nam rzeczy.

Jak się spakować do przeprowadzki?

Podczas przygotowania do przeprowadzki warto pogrupować rzeczy. Podczas pakowania nie należy mieszać ze sobą różnych grup – produkty ze szkła nie powinny być mieszane z książkami, ubraniami czy produktami spożywczymi. Dodatkowo warto pamiętać o oznaczeniu kartonów (do jakiej grupy przynależą, oraz gdzie znajduje się dno pudełka), oraz o tym by pakować czyste rzeczy.

Jak przygotować meble do przeprowadzki?

Zabezpieczeniem mebli na czas transportu należy pozostawić firmie przeprowadzkowej. Jako profesjonaliści w branży oferujemy demontaż oraz montaż mebli, pełne zabezpieczenie oraz ubezpieczenie transportowanego mienia. W przypadku mebli nie należy ryzykować, ponieważ błędne decyzje podczas przeprowadzki, mogą okazać się bardzo kosztowne.

Jak zapakować szkło podczas?

Ważnym jest by zaopatrzyć się w papier pakowy oraz folię bąbelkową. Dzięki czemu zminimalizujemy szansę uszkodzenia przedmiotów. Każdy z pakowanych elementów należy osobno zabezpieczyć. Warto upewnić się również czy wykorzystywany karton nie jest uszkodzony. Pamiętajmy by zapakowane pudła nie przekraczały wagi 30kg. Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić potrzebny materiał do przeprowadzki – kartony, pojemniki, folie.

przeprowadzki

Jak zapakować sprzęt elektroniczny?

Na zabezpieczenie tego typu urządzeń powinniśmy poświęcić nieco więcej czasu oraz uwagi, ze względu na wartość i delikatność materiału. Jeśli posiadamy oryginalne kartony, będą one idealną formą zabezpieczenia sprzętu (zwłaszcza telewizorów). Radzimy również by wszystkie kable zwinąć oraz starannie spiąć.

Przewożenie pralki oraz lodówki

Transportowane  przez nas pralki i lodówki są profesjonalnie zabezpieczane na czas transportu. Wysokość naszych samochodów używanych do przeprowadzki, gwarantuje transport w pozycji wymaganej przez producenta.

Sposoby oznaczania i zabezpieczania kartonów

  1. Każdy spakowany karton, pojemnik oraz mebel, powinien być odpowiednio opisany i oznaczony.

Dzięki tej metodzie, przeprowadzka przebiega sprawniej a każdy zapakowany element trafia na swoje miejsce.

  1. Radzimy nie używać czarnej folii typu stretch do pakowania kartonów oraz mebli, ponieważ pracownik firmy przeprowadzkowej, nie jest w stanie zorientować się, co stanowi jej zawartość.
  2. Wszelkie ruchome elementy znajdujące się w meblach (np. pułki) powinny być wyjęte i spakowane w osobne kartony.

Podsumowanie

Wszystkie czynności opisane powyżej mieszczą się w naszej usłudze przeprowadzki, więc by uniknąć zbędnego kłopotu całość przedsięwzięcia może zostać nam zlecona. Zapraszamy do kontaktu.

Close Menu