601 067 551 biuro@aviltrans.pl
Jak się przygotować do przeprowadzki?

Jak się przygotować do przeprowadzki?

Przeprowadzka do nowego domu

Przeprowadzka do nowego domu może być ekscytującą zmianą w życiu, ale niesie za sobą sporą dawkę stresu. Niezależnie od tego, jakie miejsce obierzemy za cel, przeprowadzka wymaga wiele pracy, aby spakować swoje rzeczy, przetransportować je i wprowadzić do nowego miejsca. Profesjonalni pracownicy mogą być bardzo pomocni, ponieważ wykonują dla Ciebie wszystkie ciężkie zadania. Możesz nawet zapłacić im dodatkowo za spakowanie i rozpakowanie rzeczy!

Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do upewnia się, że twoja przeprowadzka nie potrwa dłużej niż potrzeba (większość z nich opłaca się za godzinę) unikniesz stresu, oraz zbędnych wydatków. Oto kilka wskazówek, dzięki któremu dokonasz odpowiedniego wyboru firmy podczas przeprowadzki.

 

  • Czy wszystko możemy przewozić podczas przeprowadzki?

Wiele profesjonalnych firm przeprowadzkowych posiada wykaz przedmiotów, które nie będą transportowane ze względów bezpieczeństwa, takich jak chemia gospodarcza, farby i płyny. Mogą również posiadać listę rzeczy, które wiążą się dużą odpowiedzialnością, takich jak gotówka lub ważne dokumenty.

  • Jak się przygotować do przeprowadzki?

Przed dniem przeprowadzki sprawdź, czy Ty lub osoby przeprowadzające Cię będą odpowiedzialni za pakowanie i rozpakowywanie rzeczy. Jeśli sam jesteś odpowiedzialny za pakowanie, upewnij się, że używasz wielu gazet, folii bąbelkowej lub koców do wyściełania. Jest to ważne, ponieważ jeśli opakowanie zostanie zerwane podczas transportu, przewoźnicy mogą nie ponosić za to odpowiedzialności. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo skrzynek i oznacz je nazwą, miejscem docelowym i zawartością, aby łatwiej było to wszystko uporządkować po przeprowadzce

Gdy wszystko jest już zapakowane, spróbuj sortować pudełka według wagi, aby ładowanie było łatwiejsze. Trzymaj stosy pudeł z dala od drzwi, aby wszyscy mogli swobodnie chodzić. Unikaj układania rzeczy na ciężkich meblach, które najpierw zostaną załadowane do furgonetki.

 

warszawa przeprowadzki

  • Upewnij się czy firma przeprowadzkowa oferuje ubezpieczenie

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z usług ubezpieczeniowych firmy przeprowadzkowej, upewnij się, że Twoje rzeczy są chronione finansowo. Wypadki mogą i zdarzają się, więc najlepiej jest mieć koc ochronny na wypadek, gdyby coś się zepsuło lub zgubiło po drodze.

 

Jeśli jesteś przygotowujesz się do przeprowadzki, lecz nie znalazłeś odpowiedniej informacji powyżej, skontaktuj się z nami.

Close Menu